Protokół losowania – nieodpłatna pomoc prawna

Popularne tagi:

W dniu 08 listopada 2021r. w siedzibie ORA w Katowicach przy ul. Gliwickiej 17 odbyło się losowanie ( transmitowane na żywo na profilu facebookowym Izby Adwokackiej w Katowicach) adwokatów, którzy wyrazili gotowość udzielania pomocy prawnej w ramach realizacji ustawy z dnia 5 sierpnia 2015r. o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz.U. 2021 r. poz. 945) dla miast i starostw będących w obrębie właściwości Izby Adwokackiej w Katowicach.

Losowanie odbyło się w obecności i pod nadzorem Dziekana ORA adw. Romana Kusza.
Osoba losująca to Adw. Tomasz Gurdek.

Losowanie przeprowadzono dla starostw powiatowych i gmin miejskich na prawach powiatu.

Dla starostw i gmin Będzin, Bytom, Piekary Śląskie, Pszczyna ,Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Zawiercie nie przeprowadzono losowania z uwagi na liczbę zgłoszeń adwokatów równą z liczbą adwokatów wskazaną przez starostwo czy gminę albo nie przeprowadzono losowania w starostwach i gminach w których liczba zgłoszonych adwokatów nie świadczących w bieżącym roku pomocy prawnej była równa zapotrzebowaniu zgłaszanemu przez starostwa i gminy.

1. Bieruńsko-Lędzińskie – starostwo powiatowe – 0,5 punktu – 3 adwokatów spośród 4  adwokatów zgłoszonych.

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Katarzyna Pastuszka-Gołębiowska
  2. Wojciech Spustek
  3. Agnieszka Szydełko – mediator

2. Chorzów – miasto – 1 punkt – 5 adwokatów spośród 10 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Marta Grzybowska
  2. Adw. Jolanta Otworowska – mediator
  3. Adw. Anna Szterleja-Palińska
  4. Adw. Aleksandra Ziomko-Gola
  5. Adw. Lesław Mrozek

3. Chrzanów – starostwo powiatowe 1 punkt – 5 adwokatów spośród 8 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Michał Leś
  2. Adw. Piotr Baran
  3. Adw. Magdalena Kosowska-Jędryczka – mediator
  4. Adw. Artur Pilzak
  5. Adw. Małgorzata Ferguson

4. Dąbrowa Górnicza – miasto – 1 punkt – 5 adwokatów spośród 11 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów;

  1. Adw. Piotr Matusik – mediator
  2. Adw. Paweł Berke
  3. Adw. Michał Radzikowski
  4. Adw. Karol Kędziora
  5. Adw. Joanna Ciemniewska

5.Gliwice – starostwo powiatowe – 1 punkt -5 adwokatów spośród 22 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Martyna Gawlik – mediator
  2. Adw. Rafał Biela
  3. Adw. Ewelina Włodarz-Nowak
  4. Adw. Łukasz Bieganowski
  5. Adw. Małgorzata Urawska

6. Gliwice – miasto – 1,5 punktu – 8 adwokatów spośród 22 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Joanna Wiorek-Struzik
  2. Adw. Maciej Kwiatek
  3. Adw. Aleksandra Piotrowska-Wnuk
  4. Adw. Michał May-Majewski
  5. Adw. Axel Orłowski
  6. Adw. Aleksandra Kwiatek-Deka
  7. Adw. Karolina Potempa
  8. Adw. Michał Śnit

7. Jastrzębie Zdrój – miasto – 1 punkt -5 Adwokatów spośród 15 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Kinga Kopeć-Pychyńska – mediator
  2. Adw. Adam Folwarczny
  3. Adw. Wojciech Kała
  4. Adw. Aleksandra Hyła
  5. Adw. Szymon Dubel

8. Jaworzno – miasto – 1 punkt – 5 adwokatów spośród 7 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Aleksandra Trzaska-Paszek – mediator
  2. Adw. Marta Piestrzyńska
  3. Adw. Daniela Rajchel
  4. Adw. Tomasz Kuźnicki
  5. Adw. Adam Paszek

9. Katowice – miasto – 3 punkty – 15 adwokatów spośród 52 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Marek Malara – mediator
  2. Adw. Czesław Kotas
  3. Adw. Gabriela Wieczorek
  4. Adw. Marta Skowronek-Gurgul
  5. Adw. Joanna Otrębska – Zięba
  6. Adw. Aleksandra Stopova-Kozioł – mediator
  7. Adw. Katarzyna Wysocka-Krzymińska
  8. Adw. Paweł Georgijew
  9. Adw. Karolina Kołakowska-Marini
  10. Adw. Karolina Hańko-Zarębska
  11. Adw. Tomasz Dudziński – mediator
  12. Adw. Łukasz Rusnak
  13. Adw. Natalia Weber
  14. Adw. Wioletta Kajda
  15. Adw. Dorota Sowiźrał-Sroka

10. Mikołów – starostwo powiatowe – 1 punkt – 5 adwokatów spośród 7 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów

  1. Adw. Martyna Jakubaszek-Bazgier
  2. Adw. Anna Kotlarska-Honisz – mediator
  3. Adw. Tomasz Kurpas
  4. Adw. Joanna Łęk
  5. Adw. Aleksandra Kowalska

11. Mysłowice – miasto – 0,5 punktu – 3 adwokatów spośród 6 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Agnieszka Winnicka – Sęk
  2. Adw. Marta Gałuszka
  3. Adw. Andżelika Kogut

12.Olkusz – starostwo powiatowe – 1 punkt – 1 adwokat spośród 3 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. 1. Adw. Dominik Marchewka
    Zastępca: Adw. Monika Szczepara

13. Racibórz – starostwo powiatowe – 1 punkt – 5 spośród 6 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Marcin Bartkiewicz
  2. Adw. Katarzyna Klimanek-Rychlik – mediator
  3. Adw. Robert Skupień
  4. Adw. Aleksandra Madera-Janas
  5. Adrian Mika

14. Ruda Śląska – miasto – 1 punkt – 5 adwokatów spośród 15 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Ewa Karbowiak – mediator
  2. Adw. Tomasz Franosz
  3. Adw. Magdalena Sorys-Piotrowska
  4. Adw. Wojciech Wojtala
  5. Adw. Bartłomiej Niesporek

15. Rybnik – starostwo powiatowe – 0,5 punktu – 3 adwokatów spośród 13 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Oskar Bazgier
  2. Adw. Katarzyna Hasinska
  3. Adw. Patrycja Kosidło-Pardej – mediator

16. Rybnik – miasto – 1 punkt – 5 adwokatów spośród 13 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Patrycja Nieszporek – mediator
  2. Adw. Patryk Mazur
  3. Adw. Małgorzata Zubik-Janik
  4. Adw. Patrycja Mazurek
  5. Adw. Tomasz Kosterka

17. Siemianowice Śląskie – miasto – 0,5 punktu – 3 spośród 7 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Magda Strączek
  2. Adw. Małgorzata Strażecka-Cichy
  3. Adw. Marcin Niewiarowski – mediator

18. Tychy – miasto – 1 punkt – 5 adwokatów spośród 10 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Dominik Kurczab – mediator
  2. Adw. Tomasz Wyleżoł
  3. Adw. Magdalena Widuch
  4. Adw. Łukasz Gielecki
  5. Adw. Kajetan Sokołowski

19. Wodzisław Śląski–starostwo powiatowe–1,5 punktu 8 adwokatów spośród 10 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Justyna Gardjan
  2. Adw. Tomasz Polek
  3. Adw. Paweł Czyż
  4. Adw. Izabela Lach-Barteczka – mediator
  5. Adw. Bartosz Janecki
  6. Adw. Michał Bojda
  7. Adw. Marek Gmyrek
  8. Adw. Zuzanna Wojaczek

20.Żory – miasto – 0,5 punktu – 3 adwokatów spośród 4 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Zbigniew Lubszczyk – mediator
  2. Adw. Patrycja Opolka
  3. Adw. Patrycja Piechaczek-Sokołowska

 

Losowanie zakończono o godz.15.25.

 

 

 

 

 

Skip to content