XXXVII Mistrzostwa Narciarskie Adwokatury- relacja

Popularne tagi: ,

W dniach od 28 lutego do 1 marca 2020 r. blisko 200 adwokatów i aplikantów adwokackich z całego kraju walczyło na stokach Beskidu Śląskiego w XXXVII Mistrzostwach Narciarskich Adwokatury.

Pomimo, że w dniach poprzedzających przyjazd zawodników aura spłata figla organizatorom, zaś zagrożenie wirusem rozprzestrzeniało się, udało się przybyć licznemu gronu i wystartować w konkurencjach sportowych. Sobotnie okno pogodowe pozwoliło uczestnikom cieszyć się urokami prawdziwej, dawno niewidzianej zimy.

Zawody zostały rozegrane na stoku „Złoty Groń” w Istebnej (zjazdy) oraz Kubalonce (bieg).

Najlepszą Izbą w klasyfikacji okazała się Izba Warszawska, II miejsce przypadło Izbie Lubelskiej,
zaś III miejsce zdobyła Izba Krakowska.

Slalom gigant:

Kategoria dzieci: I miejsce Karnkowska Józefina, II miejsce Byrski Michał, III miejsce Karnkowska Klementyna.
Kategoria snowbord kobiety: I miejsce Pelak Agata, II miejsce Sobczyńska Aleksandra, III miejsce Mlost Julia.
Kategoria snowbord mężczyźni: I miejsce Lewandowski Kamil, II miejsce Synowiec Damian, III Larish Paweł.

Narciarze:

Grupa 1: I miejsce Łukaszyk Aleksandra, II miejsce Sawicka Judyta, III miejsce Kohut Daniela.
Grupa 2: I miejsce Derezińska Katarzyna, II miejsce Mlost Julia, III miejsce Kubiak Marta.
Grupa 3: I miejsce Lassota Joanna, II miejsce Sobczyńska Aleksandra, III miejsce Derezińska Agnieszka.
Grupa 4: I miejsce Żukowski Ludwik, II miejsce Długopolski Janusz, III miejsce Krajcer Eugeniusz.
Grupa 5: I miejsce Karnkowski Tomasz , II miejsce Lipko Cezary, III miejsce Kempa Andrzej.
Grupa 6: I miejsce Tomasik Mariusz, II miejsce Przeciechowski Bartosz, III miejsce Gutowski Maciej.
Grupa 7: I miejsce May-Majewski Michał, II miejsce Surmacz Paweł, III miejsce Szymański Mateusz.
Grupa 8: I miejsce Koenig Michał, II miejsce Głuchowski Witold, III miejsce Godlewski Konrad.
Goście kobiety: I miejsce Wołczańska Weronika, II miejsce Bysko Patrycja, III miejsce Łukaszewicz Iwona.
Goście mężczyźni: I miejsce Nowodworski Borys, II miejsce Karasiński Paweł, III miejsce Fajfer Bartłomiej.

Biegi:

Grupa 1: I miejsce Mikołajczyk Kim, II miejsce Sawicka Judyta, III miejsce Dziadzio Małgorzata.
Grupa 2: I miejsce Derezińska Katarzyna, II miejsce Schoen Agnieszka, III miejsce Mlost Julia.
Grupa 3: I miejsce Lassota Joanna, II miejsce Sobczyńska Aleksandra, III miejsce Leszczyńska Dorota.
Grupa 4: I miejsce Pękalski Krzysztof , II miejsce Kozielski Andrzej, III miejsce Żukowski Ludwik.
Grupa 5: I miejsce Lipko Cezary, II miejsce Kempa Andrzej.
Grupa 6: I miejsce Przeciechowski Bartosz, II miejsce Grodziński Daniel, III miejsce Łuć Bartosz.
Grupa 7: I miejsce Surmacz Paweł, II miejsce Szymański Mateusz, III miejsce Lewandowski Krzysztof.
Grupa 8: I miejsce Koenig Michał, II miejsce Szurman Mateusz, III miejsce Sawicki Piotr.
Goście kobiety: I miejsce Zdrzałka – Szymańska Magdalena, II miejsce Surmacz – Krasoń Justyna, III miejsce Kozielska Bożena.
Goście mężczyźni: I miejsce Jankowski Mariusz.

Puchar rodzinny zdobyła rodzina Karnkowskich.

Najlepszą zawodniczką okazała się Sobczyńska Aleksandra, zdobywając Puchar Dziekana Izby Katowickiej.

Najlepszym zawodnikiem został Koenig Michał, zdobywając Puchar Dziekana Izby Katowickiej.

Wybrano też najsympatyczniejszych uczestników mistrzostw, którymi okazali się:

Lassota Joanna i Przeciechowski Bartosz.

Szczegółowe wyniki w załączniku poniżej.

Pomimo licznych obaw czy uda się sprawnie i bezpiecznie przeprowadzić XXXVII Mistrzostwa Narciarskie Adwokatury Wisła 2020, mamy nadzieję, że przebiegły one w miłej i sportowej atmosferze, zaś towarzyszące im imprezy Apres Ski były udane i pozwoliły na szeroką integrację środowiska.

Specjalne podziękowania dla naszych sponsorów, bez których nie udałoby się przeprowadzić zawodów, w tym dla:

  • Naczelnej Rady Adwokackiej
  • Wolters Kluwer Polska
  • Santander Bank Polska S.A.
  • British Automotive Silesia Sp. z o. o.

Szczególne podziękowania dla samych organizatorów, którzy w przygotowanie zawodów włożyli sporo sił i energii, tj. dla:

  • Pani Barbary Iwaszkiewicz
  • adw. Grzegorza Jaworskiego
  • adw. Michała Maya-Majewskiego
  • adw. Tomasza Gurdka

Jednak największe podziękowania należą się przybyłym Gościom i Zawodnikom!
Zwycięzcom gratulujemy!!! Zaś wszystkim serdecznie dziękujemy!

Izba Adwokacka w Katowicach

Wyniki - biegi
[Pobrano 64 razy – 19 KB]

Wyniki
[Pobrano 92 razy – 75 KB]

zdjęcia: Wojciech Koszowski

Menu